1ST. AID BANDAGES - Bandage Abdominal'in eşsiz tasarımı kolay uygulanmasını sağlar. Bölgeye baskı yapan sargı, hızlı bir turnike ve geliştirilmiş stabilitesiyle bir kol askısı olarak etkili olmasını sağlar. 1ST. AID BANDAGES - Bandage Abdominal arteriel kanamaları durdurma konusunda klinik olarak test edilmiştir. Çoklu işlevleri, ürünü gerçekten kapsamlı bir acil travma sistemine dönüştürerek tam bir savaş pansumanı olduğunu kanıtlamıştır.

1ST. AID BANDAGES - Bandage Abdominal arteriel kanamayı içeren her tür ciddi travmada hızlı ve etkili bir araçtır.

1ST. AID BANDAGES - Bandage Abdominal en genel, kullanımlı şiddetli travma sargısıdır. 1ST. AID BANDAGES - Bandage Abdominal tıp alanında çalışan personele arteriel kanama ve ekstremitelerdeki kanamaların acilen durdurulmasında ve sarılmasında yardımcı olur.

1ST. AID BANDAGES - Bandage Abdominal 'ın eşsiz tasarımı ile herhangi bir koşulda tek elle kullanıma olanak sağlar. İlkyardımcılar, ordu mensupları ve kanun uygulayıcılar için tasarlanan 1ST. AID BANDAGES - Bandage Abdominal arteriel kanamayı içeren her tür ciddi travmada hızlı ve etkili bir araçtır.

 
   
 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
   
Ürün Adı: 1st. Aid Bandages - Bandages Abdominal
Ürün No: SAB.021
Özellikler Ağırlık : 125gr.
   
   
 

 

CSI Uluslararası Hizmet  ve  Danışmanlık Ltd. Şti
Hatır Sokak 18/2  06700 GOP ANKARA - TURKIYE
 
icon phone Tel: +90 312 448 23 03
icon fax Fax: +90 312 448 23 01
info@csimedikal.com